پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به مناسبت ۱۶ آذر، روز دانشجو

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت 16 آذر ، روز دانشجو پیامی صادر نمود.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، در پیام دکتر حسین بلندی آمده است:

در ایام به یادماندنی این سرزمین سترگ، کم نیست روزهایی خونین ولی پرافتخاری که سرمایه‌ای جاودان برای حفظ عزت و سربلندی ایران و اسلام بوده است.

بی شک شانزدهم آذرماه، به عنوان نماد یکی از این روزها، فرصتی ارزشمند برای بازخوانی جایگاه دانشجو در برابر استکبار و استبداد و برهه تاریخی برای دانشگاه و ملت بزرگ ایران است که در هیچ مقطع زمانی محصور نخواهد شد.

جنبش دانشجویی و جایگاه پر افتخار دانشجویان در ایران اسلامی یادآور تاثیرگذاری این قشر در فرهنگ و کارآمدی کشورمان است و اکنون که نعمت استقلال و آزادی در اختیار ماست، بایسته است دانشجویان دوراندیش ضمن آگاهی از این رسالت بزرگ، به عنوان دیده‌بان همیشه بیدار جامعه با همت‌ و کوشش در ترسیم آینده ای روشن برای توسعه همه جانبه فرهنگی، اقتصادی و سیاسی ایران عزیزمان اثرگذار باشند.

در شرایطی که پرورش نیروی مهارتی مورد نیاز بخش های اقتصادی، ارتقای بهره وری منابع انسانی مشاغل و افزایش توان اشتغال‌پذیری دانش آموختگان آموزش عالی سرلوحه برنامه های این دانشگاه مردمی قرار گرفته، ضمن تبریک روز تجلی ایمان، شهامت و بصیرت، امید است با همت دانشجویان خودباور، خداباور و دغدغه مند نسبت به جامعه، این سفیران شایسته علمی کاربردی، شاهد نقش آفرینی موثر نظام آموزش عالی علمی کاربردی در چرخه اجرایی کشور باشیم.