ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۶ بهمن آغاز شد

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از 16 بهمن ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، دکتر محمد فتحیان با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه 1402 در بیش از 2200 کدرشته محل امکان پذیر بوده و تا 20 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. وی تصریح کرد: داوطلبان می توانند جهت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه نمایند.
دکتر فتحیان افزود: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در این مرحله از پذیرش دانش‌آموزانی که حداکثر تا تاریخ 1402/11/30 از مقطع قبلی دانش‌آموخته می‌شوند، مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌باشند.
وی در ادامه گفت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار، دانشگاه اقدام به ایجاد ظرفیت در 63 کدرشته‌محل در مقطع کاردانی ناپیوسته نموده است.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه اظهار داشت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب نمایند و نیز ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.