بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

    بسم رب الشهداء والصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (الأحزاب ۲۳)

بار دیگر سفاکان عالم با حمایت استکبار خونخوار جهانی جنایت دیگری را رقم زدند و زبونی و حقارت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مزدورانش را آشکارتر کردند.

به خاک و خون کشیده شدن زنان و مردان و کودکانی که برای گرامیداشت سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، با شور و عشق فراوان گردهم آمده بودند، چیزی جز رذالت، ددمنشی و وحشی گری عوامل پلید استکبار و صهیونیسم بین الملل نمی‌تواند باشد.

شهادت غریبانه ده‌ها نفر از زائران عزیز و مظلوم مرقد پاک سردار دل‌ها در روزی که زمین و زمان معطر به عطر حضرت صدیقه شهیده سلام الله علیها و سلاله پاکش امام راحل بود دل‌های امت اسلام و مردم انقلابی ایران و خصوصا مردم شهیدپرور کرمان را درسوگ و ماتم نشاند.

این واقعه تروریستی که به دست شقی‌ترین افراد و به دستور آمریکای جهانخوار و صهیونیسم خبیث اتفاق افتاد، نشانه روشنی از خباثت دشمن صهیونیستی و مزدوران او و دلیلی دیگر بر عصبانیت و استیصال این رژیم منحوس و رو به زوالی است که سیلی محکمی از مجاهدان مقاومت اسلامی در طوفان الاقصی خورده است و برای بقای خود شتابزده و بی محابا و زبونانه و بزدلانه دست به جنایات و بمباران و موشک باران و ترور‌های فردی و جمعی می‌زند.

بدون تردید جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها و حامیان و هم پیمانان آن‌ها موج بیداری جهانی و تشدید تنفر و انزجار از این نماد مجسم ابلیس را در پی خواهد داشت.

دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن محکومیت  این جنایت هولناک، شهادت جمعی از هم‌وطنان عزیز را به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج) ، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ملت بزرگ و انقلابی ایران تبریک و تسلیت عرض نموده، برای خانواده‌های معظم شهیدان این حادثه ، صبر و اجر و برای مجروحان از درگاه خداوند متعال ، شفای عاجل مسئلت می نماید.