اعلام نتایج نهایی دوره‌های کارشناسی مهرماه سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج نهایی تمامی رشته‌محل‌های متمرکز و شرایط خاص پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته مهرماه سال 1402 این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش دانشگاه با اعلام این خبر افزود: ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته‌شدگان به اطلاع می‌رساند نتایج نهایی تمامی رشته‌محل‌های متمرکز و شرایط خاص پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش علمی کاربردی مهرماه سالجاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند نتایج را از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مشاهده نموده و پذیرفته‌شدگان می‌بایست جهت انجام فرایند ثبت‌نام در روز دوشنبه 24 مهرماه سالجاری به سامانه جامع آموزشی در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه کنند.
وی با اشاره به جزئیات مربوط به ثبت‌نام بیان کرد: پذیرفته‌شدگان لازم است در بازه زمانی مندرج در سامانه هم‌آوا، اقدام به بارگذاری مدارک اعلام شده زیر در سامانه کنند و سپس جهت تکمیل فرآیند ثبت‌نام و انتخاب واحد با در دست داشتن اصل مدارک مذکور، به نشانی تعیین شده در جدول شماره 5 دفترچه راهنمای ثبت‌نام به مرکز آموزشی محل قبولی مراجعه کنند.دکتر فتحیان تاکید کرد: پذیرفته‌شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 31 شهریورماه سالجاری از مقطع قبلی دانش‌آموخته شده باشند، در غیر این صورت مجاز به ثبت‌نام در مرکز آموزشی محل قبولی نیستند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن برای مطابقت.

3- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن برای مطابقت.

4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن

5- اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به کار) با امضاء و مهر بالاترین‌ مقام‌ مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.

6- اصل کاربرگ 103 (فرم تاییدیه معدل) برای فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات مقطع کاردانی برای آنان صادر نشده است و حداکثر تا تاریخ 1402/6/31 تمامی دروس خود را در مقطع قبلی گذرانده‌اند.

7-مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را با توجه به بخش مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مشخص نماید.