آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی وکاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۵ شهریور

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از 5 شهریورماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی ، دکتر حسین بلندی با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش مهرماه 1402 تا 11 شهریورماه ادامه خواهد داشت. وی در ادامه گفت: ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز از 7 شهریورماه آغاز شده و تا 13 شهریورماه ادامه می یابد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: در پذیرش پیش‌رو باتوجه به سیاست‌های کلی اشتغال و به منظور پاسخگویی به نیاز نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی با رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار ، اقدام به ایجاد ظرفیت 6 هزار و 518 نفر مجموعا در 163 کدرشته محل در مقطع کاردانی ناپیوسته و 119 کدرشته‌محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته نموده است. 
دکتر بلندی در خاتمه گفت: ایجاد تحول در آموزش های شغلی و اجرای درست آن در کشور ، نیازمند تغییر نگاه به آموزش به گونه ای است که متضمن اشتغال پایدار دانشجویان و دانش آموختگان باشد.