آغاز ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته این دانشگاه از یکشنبه 5 شهریورماه آغاز و تا 11 شهریور ادامه دارد.

 

دکتر فتحیان در ادامه اظهار داشت: همزمان با شروع ثبت‌نام، دفترچه‌ راهنمای ثبت نام از طریق پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org و همچنین پرتال اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی www.uast.ac.ir قابل رویت و در دسترس داوطلبان می‌باشد، بر همین اساس داوطلبان می بایست ضمن مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌ راهنمای پذیرش نسبت به ثبت‌نام در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و پرینت نهایی آن را تا زمان اعلام نتیجه نزد خود نگه دارند.

 

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: با عنایت به همزمانی پذیرش دانشگاه با ایام سوگواری و راهپیمایی اربعین سیدالشهداء(ع) به داوطلبان توصیه می‌گردد در اولین فرصت اقدام به ثبت‌نام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

 

دکتر فتحیان در ادامه گفت: در پذیرش جاری، دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر پذیرش در کدرشته های متنوع ، برای اولین بار اقدام به ایجاد 6 هزار و 518 نفر ظرفیت تعهد اشتغال نموده است که از این تعداد 2 هزار و 528 نفر ظرفیت در 119 کدرشته‌محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته و 3 هزار و 990 نفر ظرفیت در 163 کدرشته محل در مقطع کاردانی می باشد.

 

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت: به تمامی داوطلبان و به ویژه متقاضیان این دسته از رشته‌محل ها توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته‌محل را انتخاب نمایند.